
Сумка текстильна в'язана. Хендмейд. Монстрик. №7
1 199 ₴
- Под заказ
Отправка с 31 мая 2026+380 (93) 564-87-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Текстильна сумка хендмейд у вигляді Мострика.
Фантазійний виріб, який підкорить ваше серце, кожен оригінальний та особливий. Створений з гіпоалергенної пряжі. Отвір оформлений у вигляді ротика, з'єднується магнітом.
Регульований ремінь кріпиться на надійну фурнітуру: карабіни, рамки та кільця кріплення. Максимальною довжиною 120 см.
Під замовлення можливо в інших кольорах, під запит.
Висота 20см
Ширина 13см
Ширина отвору - 10см
Ціна повтору - 1300 грн
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 13 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 1 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴


