
Сумка текстильна в'язана. Хендмейд. Монстрик. №8
1 699 ₴
- В наличии 1 ед.
+380 (93) 564-87-56
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Текстильна сумка хендмейд у вигляді Мострика.
Фантазійний виріб, який підкорить ваше серце, кожен оригінальний та особливий. Створений з гіпоалергенної пряжі. Отвір оформлений у вигляді ротика, з'єднується магнітом.
Регульований ремінь кріпиться на надійну фурнітуру: карабіни, рамки та кільця кріплення. Максимальною довжиною 120 см.
Під замовлення можливо в інших кольорах, під запит.
Висота 20 см
Ширина 20 см
Ширина отвору - 16 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 1 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴


