Текстильна сумка хендмейд у вигляді Мострика.
Фантазійний виріб, який підкорить ваше серце, кожен оригінальний та особливий. Створений з гіпоалергенної пряжі. Отвір оформлений у вигляді ротика, з'єднується магнітом.
Регульований ремінь кріпиться на надійну фурнітуру: карабіни, рамки та кільця кріплення. Максимальною довжиною 120 см.
Під замовлення можливо в інших кольорах, під запит.
Висота 20см
Ширина 13см
Ширина отвору - 10см
Ціна повтору - 1300 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 1 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴




